marna
24 اسفند 1401 - 20:52

دشمن در ایجاد تفرقه میان اقوام و مذاهب کرمانشاه ناکام بوده است

کرمانشاه- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دشمن در ایجاد تفرقه میان اقوام و مذاهب کرمانشاه ناکام بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار علی اکبر جاویدان در نشست مشترک با گروه‌های مرجع و افراد ذی نفوذ کرمانشاه که در سالن جلسات دفتر فرماندهی برگزار شد، اظهار کرد: کرمانشاه یکی از استان‌هایی است که تنوع اقوام و مذاهب به خوبی در آن مشاهده می‌شود و همین دشمنان نظام و انقلاب را بر آن داشته تا روی این نقطه از کشورمان تمرکز خاصی داشته باشند.

وی ادامه داد: با این حال دشمنان قسم خورده انقلاب نتوانسته‌اند خدشه‌ای به اتحاد، همدلی، انسجام و برادری اقوام و مذاهب کرمانشاه وارد و با سرافکندگی میدان رقابت را ترک کرده‌اند.

جاویدان خاطرنشان کرد: آنچه که امروز بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم حفظ وحدت و همدلی است که خوشبختانه بزرگان ایلات و طوایف کرمانشاه توانسته‌اند با هوشیاری با خنثی کردن نقشه‌های دشمنان، بر انسجام و اتحاد شهروندان بیفزایند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه حضور بزرگان ایلات و طوایف را در این استان منشأ خیر و برکت دانست و گفت: آنها علاوه بر خنثی کردن تهدیدها و حیله‌های دشمنا با اقدامات ماندگاری که انجام داده‌اند توانسته‌اند کدورت‌های بسیاری را رفع و و انسجام و همدلی را تقویت کنند.

وی گفت: لازم است از تلاش‌ها و زحمات مصلحان بزرگ کرمانشاه که با حضور گرم خود بسیاری از کدورت‌ها را رفع و باعث صلح و سازش می‌شوند قدردانی کنم.

جاویدان در پایان گفت: به فضل الهی بزرگان ایلات و طوایف کرمانشاه تحت زعامت و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب همواره در مسیر وحدت و همدلی قدم خواهند گذاشت تا دشمنان ناامید تر از قبل صحنه را ترک کنند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1095312